Від імені командування та всього особового складу 24 окремої механізованої бригади імені Данила учням та вчителям СЗШ №41 м. Львова

ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У ШКОЛІ ВІДБУЛАСЯ АКЦІЯ "АНГЕЛИ ПАМ'ЯТІ"

Присвячується Героям Небесної Сотні
ЩедрийВівторокДіти

БулаваФест 2021🇺🇦

У Брюховичах вдалося реалізувати проект відтворення криївки на Круковій Горі - на місці, де колись загинули молоді упівці! Тепер кожного року ми можемо на визначному історичному місці спільно промовити молитву за загиблих героїв!
Слава Україні!

БулаваФест 2021

День Державного герба України

«Урок мужності»

З метою виховання і формування патріотично зрілої особистості 9 жовтня 2019 року в СЗШ № 41 м.Львова пройшов «Урок мужності» для учнів 10-11 класів, присвячений Дню Захисника України. Почесними гостями заходу стали учасники АТО, герої, які безпосередньо були учасниками бойових дій і захищали Україну у складі батальйону «Айдар», а сьогодні студенти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Гості розповідали учням свої історії про війну та відповідали на запитання учнів та вчителів. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять воїнів, що загинули, захищаючи незалежність України. Завершенням заходу став перегляд фрагментів документального фільму «Хоробрі серця. Савур-могила».
Щира подяка героям АТО!!!

Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше.

Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж 10 років життя вдома.
Продовжуємо мандрувати. Цього разу Івано-Франківськ.
Як добре, коли з великою кагортою однодумців їдеш до друзів, щоб показати їхню важливість і значимість у нашому житті.
Дякуємо отцю церкви Царя Христа в Івано-Франківську Йосафату Хаймику за теплу зустріч і гостинність, Олександру Хоменку за цікаву і змістовну екскурсію містом, а дирекції школи за підтримку.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

"Ой у лузі червона калина" -  ЗУНР

Відзначення Дня українського добровольця.  

Зустріч з учасниками бойових дій у зоні АТО


З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини та гордості за наших захисників та до відзначення Дня українського добровольця  у СЗШ №41 м. Львова відбулася зустріч учнів 5-11 класів з учасником бойових дій у зоні АТО.
З болем в очах бійці розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО, поділилися з учнями спогадами і своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.
За переглядом історичного документального фільму "Українська революція" ( за спогадами Всеволода Петріва) та зворушливим спілкуванням час сплинув непомітно. Ніхто не залишився байдужим. Школярі та вчителі поставили гостям багато запитань, з гордістю потисли руки героям й побажали Божої опіки у справі захисту рідної землі.
Висловлюємо щиру подяку Воїнам за теплу зустріч та відверту розмову.

29 липня 2019р. Б. Собор Юра. Фестиваль молоді з Шептицьким.СЗШ N 41 м. Львова за сприяння жіночого християнського Марійського товариства " Милосердя"має честь представляти програму " Андрей Шептицький-- Йосиф Сліпий. Одна Вкраїна і народ,-- і церква буде в нас єдина!"
Дякуємо за гарну організацію, підтримку, розуміння!

Твоя безпека важлива!
Сьогодні до нашої школи прибули старший лейтенант Олег Мельник і лейтенант Денис Драгініч - працівники управління патрульної поліції у Львівській області, щоб нагадати учням правила поведінки пішоходів і велосипедистів. Наставники звернули увагу, що дуже важливо мати світловідбиваючі елементи на одязі . Подарували кожному учневі книжечку «Твоя безпека» як пам’ятку про важливий урок!

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

До дня Захисника України у школі відбулася зустріч з воїнами АТО.

Другій день перебування у військово-патріотичного таборі “Комбатант – 2019”, що знаходиться на території Відпочинковий комплекс Альбатрос, розпочався з ранкової руханкі . Після сніданку відбулись заняття зі стройової підготовки. У навчальному наметі було продовжено навчання на тему * основи тактичної медицини, надання першої домедичної допомоги та вивчення складової аптечки бійця*. Після обіду юнаки взяли участь в акції на підтримку військовополонених моряків та в’язнів Криму. День закінчився переглядом фільму.

“Комбатант – 2019”

Детальніше тут

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше