ТОП-10 запитань про початок навчання у львівських школах
5. липень, 2022 в 10:38,
Немає коментарів
ТОП-10 запитань про початок навчання у львівських школах
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f4e2.png)
Заплановано розпочати 1 вересня.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f4e2.png)
У змішаному форматі офлайн/онлайн. Пропонується: 1-5 класи – офлайн; 6-10 класи - один день на тиждень дистанційно (зі зміною дня кожного тижня); для 11 класів - поєднання очної та дистанційної форми навчання, залежно від семестру. Остаточне рішення керівництво закладу приймає самостійно.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f4e2.png)
Проводиться робота для обладнанням безпечних укриттів для навчальних закладів. Окрім цього, освітяни проходять навчання із реагування на надзвичайні ситуації та надання першої домедичної допомоги.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f4e2.png)
У червні представники трьох комісій обстежили укриття 127 закладів загальної середньої освіти. Відтак 84% шкіл Львова мають власні укриття, 16% - без власного сховища. До початку навчального року кожне «шкільне» укриття матиме достатню кількість місць для сидіння, два виходи, санвузол, запас води та їжі, теплі речі, ліхтарі тощо.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f4e2.png)
Якщо школа не має власного укриття, директор закладу укладе договір із підприємством/установою, що має відповідне укриття поблизу навчального закладу.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f4e2.png)
Групи продовженого дня працюватимуть у звичному режимі з урахуванням форм навчання конкретної школи міста.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f4e2.png)
Діти зможуть навчатися у львівських школах за заявою батьків про зарахування. В попередній період до онлайн-навчання в школах Львова долучилось понад 3 000 внутрішньо переміщених школярів.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f4e2.png)
Станом на 29 червня у закладах освіти перебуває 2561 особа. До 15 липня заплановано переселити переселенців, які нині мешкають у приміщеннях шкіл. Після цього у школах проведуть косметичний ремонт.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f4e2.png)
Як і попереднього навчального року, а саме: учні 1-4 класів харчуватимуться безкоштовно. Учні 5-11 класів пільгових категорій, а також учні із числа ВПО харчуватимуться безкоштовно з дотриманням усіх карантинних норм.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f4e2.png)
Міське управління освіти пропонує збільшити кількість та удосконалити уроки з національно-патріотичного виховання у старшокласників. Зокрема, буде розширена мережа тирів – її дообладнають відповідними засобами. Окрім цього, старшокласники відпрацьовуватимуть надання першої домедичної допомоги.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)